Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz petrol sektöründe kaliteli hizmet anlayışımız, yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinen ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştiren şirket kimliğimizle bölgemizde öncü olarak büyümeye devam etmek.

Misyonumuz

Bayiliğini yaptığımız % 100 yerli sermayeli, Türkiye’nin önemli markası Total’in kaliteli ve güvenli ürünlerinin satışını, müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini karşılayacak şekilde yapan, müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızla dürüstlük ve güvene dayalı ilişkiler kuran bir hizmet şirketiyiz.

Kalite Politikamız

Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, hizmet kalitemizi artırmaya yönelik uygulamalarımız, sürekli iyileştirme ve gelişime açık düşünce yapımızla müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Müşterilerimize değer vermek ve onların ihtiyaçlarını anlamak. Yaptığımız işlerde ahlaki değerlere önem vermek, etik olmak. Sürekli gelişim ve iyileştirme faaliyetleri içinde olmak. İşlerimizi takım çalışması ilkesiyle yerine getirmek. Dürüstlük ve güvene dayalı ilişkiler kurmak, Çevreye duyarlı yaklaşımlar sergilemek.