HİZMETLERİMİZ

BONJOUR & CAFE BONJOUR

Bonjour, müşterilerimizin tüm acil ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir ürün gamına sahiptir. Sigaradan, telefon kartına, sıcak-soğuk içeceklerden, kişisel bakıma günlük ihtiyaçların yanında oto bakım ve madeni yağ gibi aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri de Bonjour marketlerde bulabilirsiniz.

ClUB TOTAL CARD

Club TOTAL ile istasyonlarımızdaki kaliteli akaryakıt ve hizmetin yanı sıra yaptığınız her alışverişin ödüllendirilmesi ayrıcalığına da kavuşuyorsunuz. Bundan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanacak, çeşitli kampanyalar ve ayrıcalıklardan faydalanma şansına sahip olacaksınız. Kısacası Club TOTAL ile her zaman kazanacaksınız!

Paraf Card

TOTAL WASH

TOTAL Wash çiziğe karşı etkili yumuşak fırçalarından, TOTAL için özel olarak üretilen nilüfer esanslı “Lotus” cilasına kadar eşsiz bir yıkama ve özel bir bakım sunmaktadır. Ayrıca kendi aracını yıkamak isteyenler için de JetWash sistemi farklı programlar ile bir çözüm olarak sunuluyor.

YAKITKART PLUS

Yakıtkart Plus sisteminin bir yan kolu olarak, ticaretlerinde gider olarak göstermek amacıyla son kullanıcıya istasyonda mali değeri olan fiş veren, turizm, servis, nakliye, lojistik firmalarının taşeronlarını hedef alarak geliştirilen yeni bir kart tipidir.
Ayrıca yakıtkart plus, birçok değişik limitleme parametresi sayesinde tüm akaryakıt tüketimini tam olarak kontrol altına almasını sağlayan bir filo yönetim sistemidir.

TOTAL KURUMSAL KART

Kurumsal kart, bir şirketin, kurumun, derneğin, odanın veya benzer bir organizasyonun çalışan ve/veya üyelerine, akaryakıt alımlarında belli bir avantaj sağlamak amacıyla Total tarafından geliştirilmiş akıllı ve temazsız kart sistemidir.
Kurumsal kart sayesinde, kurum ile yapılan anlaşmaya göre bir kısım puan kuruma, bir kısmı da kullanıcıya aktarılabilir.